Club Honours

2014/15:
TBC

2013/14:
Huddersfield League Division 3 Runners Up – U16s
Huddersfield League Division 5A Runners Up – U12s
Huddersfield League Cup Runners Up – U12s
Huddersfield League Division U Winners – U10s

 

2012/13:
Huddersfield League Division 1 Winners – U17s
Huddersfield League Cup Runners Up – U17s
Garforth League Division A Winners – U11s
Garforth League Cup Runners Up – U11s
Huddersfield League Division I Runners Up – U9s

 

2011/12:
Huddersfield League Division 1 Runners Up – U16s
Huddersfield League Division 2B Runners Up – U16s
Garforth League Division 1 Runners Up – U13s
Huddersfield League – Division L Winners – U10s
Huddersfield League – Division A Winners – U10s
Garforth League – Division A Runners Up – U10s
Garforth League Cup Winners – U10s

 

2010/11:
Huddersfield League Division 3 Winners – U16s B
Blackburn Cup Runners Up – U15s Reds
Garforth League Division B Runners Up – U10s
Huddersfield League Cup Runners Up – U10s
Skegness Tournament Fair Play Award – Under 10s
Garforth League Division A Winners – U9s
Huddersfield League Division I Winners – U9s
Huddersfield League Division E Runners Up – U9s
Garforth League Cup Winners – U9s

 

2009/10:
Charles Rice Invitation Cup Winners – U15s
Secker Cup Winners – U14s
Huddersfield League Cup Runners Up – U14s
Huddersfield League Division 3 Runners Up – U14s
Garforth League Division B Joint-Winners – U10s

 

2008/9:
Millennium Cup Runners Up – U13s
Garforth League Division 2 Winners – U12s
Huddersfield League Division 2 Winners – U13s
Leeds and District Premier League Runners Up – U16s
Charles Rice Combination League Runners Up – U16s
Garforth League Division 2 Runners Up – U11s
Southport Tournament Fair Play Award – U9s
May Day Tournament Fair Play Award – U9s
Southport Tournament Fair Play Award – U13s

2007/8:
Garforth League Runners Up – U9s
Winners Supplementary League Cup – U11s
Garforth League Division 1 Runners Up – U14s
Charles Rice League Division 1 Winners – U16s
County Cup Winners – U16s
League Cup Winners – U16s
Invitation Cup Runners Up – U16s

 

2006/7:
Borders Trophy, Cumbria, Runners Up – U11s
Weessanar Tournament, Holland, Runners Up – U12s
Millennium Cup Winners – U13s
Charles Rice Invitation Cup Winners – U13s
Charles Rice League Cup Winners – U15s
Charles Rice Challenge Division Runners Up – U15s

 

2005/6:
Rhyl and Prestatyn Trophy, Winners – U10s
Charles Rice League Cup, Runners Up – U12s
Blackburn Cup Winners – U16s
County Cup Winners – U16s
Leeds District League Cup Winners – U16s
Leeds District Division 1 Runners Up – U16s

 

2004/5:
Rhyl and Prestatyn Trophy, Winners – U9s
Charles Rice Invitation Cup Winners – U11s
Charles Rice League Cup Winners – U11s
Leeds District Division 1 Runners Up – U15s
West Riding Girls Football League Shield, Winners – U17s

 

2003/04:
County Cup Runners Up – U14s
Bupa League Division 2, Winners – U15s

2002/3:
Huddersfield League Division 4 Winners – U14s
West Riding Girls Football League Shield, Runners Up – U14s

 

2001/2:
Garforth League Supplementary Cup Winners – U12s
Huddersfield League Division 3 Winners – U13s
Huddersfield League Division 2 Winners – U15s
Huddersfield League Division 2 Winners – U16s

 

2000/1:
Garforth League Division 3 Winners – U12s
Huddersfield Division 1 Winners – U17s

 

1996/1997:
Garforth League Division 2, Winners – U13s